Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

НБУ оштрафував банк чоловіка глави Мінфіну Маркарової

Фото: news.pn

Фото: news.pn

Національний банк України застосував штрафні санкції до Акордбанку за порушення законодавства у галузі фінансового моніторингу на 2,3 млн грн.

Штраф накладено за порушення в системі запобігання легалізації кримінальних доходів, за неналежне вивчення клієнтів та їхніх представників і за неналежний аналіз їхніх фінансових операцій, повідомляє пресслужба НБУ.

Це призвело до здійснення фінансових операцій з видачі готівки за відсутності даних про реальні фінансові можливості клієнтів банку і до невідповідності таких фінансових операцій з наявними даними про фінансовий стан клієнтів банку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Раніше було скасовано штрафи за порушення під час роботи з готівкою, але інші види санкцій залишилися.

Кінцевим бенефіціаром і головою наглядової ради Акордбанку є Данило Волинець, чоловік міністра фінансів Оксани Маркарової. У його власності перебувають 70,28% акціонерного капіталу. Міноритарними власниками банку також значаться Олексій Руднєв (9,99%), Світлана Фесенко (9,94%), Анатолій Гулей (4,17%), Зіновій Кузимків (3,26%) і Сергій Міщенко (2,33%). Станом на 1.12.2019 року активи Акордбанку становили 2,47 млрд грн.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини