Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Офлайн чи онлайн: як навчатимуться діти в Україні

Навчання дітей в умовах війни. Фото: Pixabay

Навчання дітей в умовах війни. Фото: Pixabay

Батьків турбує питання навчання в Україні з 1 вересня в умовах війни. Попри попередні заяви представників Міносвіти про необхідність розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн, Освітній центр Верховної Ради наголошує, що все залежатиме від рівня підготовки навчальних закладів та вибору батьків. Таким чином, дистанційне навчання залишається цілком ймовірним варіантом.

Як пояснила нардепка Юлія Гришина, наразі у жодному документі Міносвіти або Кабінету Міністрів немає вказівок про обов’язкове повернення учнів за парти з 1 вересня 2022 року.

Quote«Кінцеве рішення про форму навчання прийматиме засновник закладу на підставі безпекового висновку військової адміністрації та подання педагогічної ради закладу», — додала вона.

За словами Гришиної, для того, щоб запустити офлайн-навчання в освітніх закладах необхідно для початку проробити великий обсяг підготовчої роботи, а саме:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • Підготувати укриття
  • Розробити відповідний графік навчання,
  • Перевірити / встановити системи оповіщення,
  • Розробити шляхи евакуації.

Повернення дітей та вчителів до звичайного режиму роботу з 1 вересня – це один з пріоритетів на сьогодні. Однак у батьків залишається право самостійно обирати в якому режимі навчатимуться їхня дитина – офлайн, дистанційному, індивідуальному або екстернатному.

Підписуйтесь на нас в Google News!

https://thepage.ua/ua/news/navchalnij-rik-2022-kiyivshina-gotuyetsya-do-roboti-shkil-oflajn

Контекст. Нагадаємо, минулого місяця заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко заявив, що «1 вересня освітній процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн, і всі діти, студенти й учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів профтехосвіти».

Нині в областях триває ревізія захисних споруд в освітніх закладах. В соцмережах батьки скаржаться, що їх залучають до ремонту шкільних підвалів та збирають з них гроші на будматеріали. Між тим, експерти наголошують, для здійснення таких робіт треба будівельні проєкти з розрахунками, а саморобні «укриття» несуть небезпеку.

За оцінками міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, на цю мить в Україні лише 10% шкіл мають адекватні укриття.

Коментарі

Всі новини