Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нафтогаз» заплатив 717 мільйонів грн управлінському персоналу

Голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв у 2018 році отримав 286,5 млн грн., з них 261 млн грн — премія за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Заробітня плата підприємця — 25,5 млн грн. на рік.

Про це свідчить звіт «Нафтогазу», опублікований на сайті прес-служби компанії.

У 2018 році компанія виплатила 717 млн грн. компенсації управлінському персоналу (шість членів правління та дев’ять директорів). З цієї суми 389,3 млн грн. виплатили членам правління.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Перший заступник Андрія Коболєва Сергій Перелома отримав у 2018 році 27,7 млн грн., замголови правління фінансового директора компанії Сергій Коновець — 22,7 млн грн, член правління Юрій Колбушкін — 17,3 млн грн.

Голова «Укргазвидобутку» Олег Прохоренко, якого звільнили у березні цього року отримав 20,6 млн грн, директору дивізіону «Нафта» Миколі Гавриленку заплатили 13,7 млн грн. Обидва — члени правління «Нафтогазу», але не отримали окремої винагороди.

Контекст

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • Раніше, у «Нафтогазі» повідомляли, що не будуть переглядати розмір премії керівництву в розмірі $46,3 млн за перемогу над російським «Газпромом» у Стокгольмі.
  • У 2017 році компанія виплатила членам правління 214 млн грн.
  • За результатами двох арбітражних суперечок між «Газпромом» та «Нафтогазом» на постачання і транзит газу «Газпром», за рішенням Стокгольмського суду, повинен заплатити «Нафтогазу» $2,6 млрд.

Коментарі

Всі новини