Facebook Pixel

Доплату до пенсії перенесли на осінь. Хто її зможе отримати

Кабмін переніс на жовтень виплату щомісячних компенсацій до 400 грн для пенсіонерів від 75 до 80 років. Раніше планувалося, що виплату здійснюватимуть у липні.

Пенсіонери від 75 до 80 років, чия пенсія з усіма надбавками не перевищує розміру середньої зарплатні з урахуванням усіх сплачених страхових внесків в Україні, мали з 1 липня отримувати надбавку 400 грн щомісяця. Однак уряд вирішив перенести такі нарахування. Про це йдеться у постанові уряду №127 від 22 лютого.

Варто зазначити, що для пенсіонерів, які досягли віку 75 років та до виповнення ними 80 років до 1 жовтня, така компенсація встановлюватиметься та виплачуватиметься з дати досягнення ними відповідного віку.

Індексація пенсій у 2021 році

Водночас прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що з 1 березня 2021 року відбудеться підвищення пенсій на 11%. Така індексація — це обов’язок уряду перед українськими пенсіонерами.

Крім того, Верховна Рада розгляне законопроєкт, який пропонує закріпити щорічну дату індексації 1 березня. Уряд хоче запровадити автоматичну індексацію пенсій. А також їх автоматичне призначення без додаткових звернень.

Ба більше, уряд запропонував індексувати пенсії всім категоріям пенсіонерів без винятку, включно з науковцями та військовослужбовцями.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉