Facebook Pixel

Доплату до пенсії перенесли на осінь. Хто її зможе отримати

Доплату до пенсії перенесли на осінь. Хто її зможе отримати. Фото: УНІАН

Доплату до пенсії перенесли на осінь. Хто її зможе отримати. Фото: УНІАН

Кабмін переніс на жовтень виплату щомісячних компенсацій до 400 грн для пенсіонерів від 75 до 80 років. Раніше планувалося, що виплату здійснюватимуть у липні.

Пенсіонери від 75 до 80 років, чия пенсія з усіма надбавками не перевищує розміру середньої зарплатні з урахуванням усіх сплачених страхових внесків в Україні, мали з 1 липня отримувати надбавку 400 грн щомісяця. Однак уряд вирішив перенести такі нарахування. Про це йдеться у постанові уряду №127 від 22 лютого.

Варто зазначити, що для пенсіонерів, які досягли віку 75 років та до виповнення ними 80 років до 1 жовтня, така компенсація встановлюватиметься та виплачуватиметься з дати досягнення ними відповідного віку.

Telegram Logo

Індексація пенсій у 2021 році

Водночас прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що з 1 березня 2021 року відбудеться підвищення пенсій на 11%. Така індексація — це обов’язок уряду перед українськими пенсіонерами.

Крім того, Верховна Рада розгляне законопроєкт, який пропонує закріпити щорічну дату індексації 1 березня. Уряд хоче запровадити автоматичну індексацію пенсій. А також їх автоматичне призначення без додаткових звернень.

Ба більше, уряд запропонував індексувати пенсії всім категоріям пенсіонерів без винятку, включно з науковцями та військовослужбовцями.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини