Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Окупанти обстріляли Запорізьку АЕС. Виникла загроза розпилення радіоактивних речовин

На ЗАЕС виникла загроза розпилення радіоактивних речовин через обстріл росіян. Фото: Укрінформ

На ЗАЕС виникла загроза розпилення радіоактивних речовин через обстріл росіян. Фото: Укрінформ

У п'ятницю, 05 серпня, російські військові вкотре обстріляли територію ЗАЕС. Про це повідомляє «Енергоатом».

Було зафіксовано три «прильоти». Влучання зафіксували біля одного з енергоблоків, де знаходиться ядерний реактор. Від обстрілу постраждала високовольтна лінія зв’язку 330 кВ ВРП автотрансформатора ЗАЕС — Запорізька ТЕС.

Quote«Незважаючи на провокації рашистів, ЗАЕС продовжує працювати і видавати потужність в енергосистему України через лінії, які працюють. Відповідно до їхньої пропускної спроможності було ухвалене рішення щодо розвантаження та відключення від мережі одного із працюючих енергоблоків Запорізької атомної станції», — наголосили в «Енергоатомі».

Також відомо, що окупаційні війська пошкодили азотно-кисневу станцію та об‘єднаний допоміжний корпус, через це виникла загроза витоку водню та розпилення радіоактивних речовин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За деякими даними, представники «Росатому» покинули станцію перед обстрілом, що може свідчити про те, що вони знали про атаку.

Контекст. Міжнародне агентство з атомної енергії заявило, що ситуація із захопленою росіянами Запорізькою атомною електростанцією стає дедалі серйознішою. У МАГАТЕ наголосили, що контроль над найбільшою у Європі АЕС втрачено.

Підписуйтесь на нас в Google News!


Коментарі

Всі новини