Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Мотор Січ» скасувала авіарейси в Мінськ і Київ

Авіакомпанія «Мотор Сі» скасувала рейси з Запоріжжя в Мінськ і Київ і назад у зв'язку з початком другої хвилі поширення гострого респіраторного захворювання COVID-19.

«Рейси між Запоріжжям і Мінськом скасовано на період з 1 по 16 липня. Про точну дату відновлення польотів за маршрутом буде повідомлено додатково. Рейси М9 208 за маршрутом Київ-Запоріжжя по суботах і М9 207 за маршрутом Запоріжжя — Київ по неділях скасовано на період з 20 червня по 24 жовтня 2020 року», — повідомляє компанія у себе на сайті.

Для повернення коштів за квитки на скасовані рейси або перенесення вильоту на більш пізню дату просять звернутися в сервісний центр авіакомпанії або в туристичне агентство, де купувався квиток.

Міністерство охорони здоров'я відновило правила жорсткого карантину у деяких областях України через зростання кількості хворих COVID-19.

Раніше повідомлялося, що епідеміологічна ситуація з розповсюдженням інфекції COVID-19 в Україні досягла «плато» — стану, коли показники інфікування не знижуються і не ростуть.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини