Facebook Pixel

Miyamoto розробить проєкти модернізації інфраструктури України на замовлення USAID

Miyamoto розробить проєкти модернізації інфраструктури України на замовлення USAID

Miyamoto розробить проєкти модернізації інфраструктури України на замовлення USAID

Проєкт USAID підписав субконтракт з компанією Miyamoto International Ukraine для поліпшення транспортно-логістичної інфраструктури та модернізації пунктів перетину кордону України.

Компанія Miyamoto International Ukraine має команду з 128 фахівців у сфері інжинірингу, в офісі в Україні, де буде здійснювати проєктування та забезпечення якості будівельних робіт на пунктах перетину кордону (ППК) України.

Quote«Модернізація пунктів перетину кордону в Україні має велике значення в умовах сучасних викликів у логістиці експорту українського зерна. Компанія Miyamoto Ukraine має багаторічний досвід, необхідну експертизу та талановитих фахівців тут, в Україні, тому впевнений, що наша співпраця буде успішною і принесе значні результати для покращення економічного розвитку України та підтримки українського народу» – говорить директор Проєкту USAID «Економічна підтримка України» Тімоті Мадіган.

У межах підписаного субконтракту компанія Miyamoto Ukraine виконає фізико-економічне та техніко-економічне обґрунтування, підготує попередню документацію для проєктування нових вантажних терміналів на ППК, а також надасть післяпроєктні послуги на дев'яти пріоритетних ППК, які будуть покращені у межах роботи Проєкту USAID.

Quote«У команді Miyamoto Ukraine працюють інженери найвищої кваліфікації, тож ми впевнені, що запропонуємо нові ефективні рішення і з гордістю реалізуємо цей важливий для України проєкт», – каже генеральний директор Miyamoto International Ukraine Павло Похальчук.

Miyamoto International має офіційні представництва у 27 країнах світу. Компанія має двадцятирічний досвід, який отримала по всьому світу, зокрема, у США, Японії, Мексиці, Афганістані та Індонезії, що стане в пригоді у модернізації транспортно-логістичної інфраструктури на кордонах України в межах співпраці з Проєктом USAID.

В Україні Miyamoto International Ukraine почала роботу у вересні 2022 року.

Відтоді спеціалісти Miyamoto International Ukraine встигли:

  • провести інспекцію й оцінити масштаби руйнувань більше 30 000 зруйнованих об’єктів;
  • у спільних проєктах з міжнародними благодійними організаціями відбудувати більше 5000 об’єктів і продовжувати роботи в семи областях України (Київська, Дніпропетровська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська);
  • обстежити понад 100 закладів освіти, де розпочнуться, тривають або закінчені роботи з облаштування укриттів та відновлення будівель.

Також Miyamoto International Ukraine почали активну співпрацю з Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, обласними та військовими адміністраціями в різних регіонах країни.

Довідково:

  • У 2023-2026 роках Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) виділяє 115 млн доларів США на підтримку Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України (ДАВРІУ), «Укрзалізниці» (УЗ) та Державної митної служби України з метою модернізації пунктів перетину кордону (ППК) України з Польщею, Угорщиною, Румунією, Молдовою та Словаччиною для збільшення обсягів торгівлі, експорту зерна.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉