Facebook Pixel

Не СІЗО і не мільярдна застава. Суд відправив Медведчука під домашній арешт

Медведчука знову відправили під цілодобовий домашній арешт. Генпрокуратура рішення оскаржить. Фото: УНІАН

Медведчука знову відправили під цілодобовий домашній арешт. Генпрокуратура рішення оскаржить. Фото: УНІАН

Попри прохання прокуратури обрати запобіжний захід народному депутату України фракції «Опозиційна платформа — За життя» Віктору Медведчуку у вигляді арешту з альтернативою застави в 1 млрд грн, Печерський районний суд вирішив обмежитися домашнім арештом. Кум Путіна перебуватиме під ним до 7 грудня: йому заборонено виходити зі своєї київської квартири.

В Офісі генпрокурора заявили, що винесене рішення оскаржуватимуть в апеляційному порядку, оскільки такий запобіжний захід недостатній. Прокурори вважають, що Медведчук, скориставшись ситуацією та зважаючи на свої зв’язки з Росією, може втекти та переховуватися.

«Наразі в кримінальному проваджені не встановлено всіх співучасників та не допитано всіх свідків, а частина з них не надає достовірних і повних показань через побоювання впливу на них підозрюваного та його спільників. Окрім того, не взято до уваги тяжкість інкримінованих діянь і наявність щодо народного депутата підозри у вчиненні особливо тяжкого злочину в іншому кримінальному провадженні», — ідеться в повідомленні.

Telegram Logo

Контекст. Раніше цього місяця прокуратура пред'явила Медведчуку підозру в державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації.

Для Медведчука це вже другий домашній арешт. У травні цього року Генпрокуратура пред’явила йому підозру в держзраді та замаху на розграбування національних ресурсів. Печерський суд відправив його під домашній арешт до 9 липня, термін згодом було продовжено до 7 вересня.

Коментарі

Всі новини