Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

До львівських закладів харчування пускатимуть лише з COVID-сертифікатом

Львів посилює карантинні обмеження. Фото: Darya Tryfanava/Unsplash

Львів посилює карантинні обмеження. Фото: Darya Tryfanava/Unsplash

У Львові з 1 листопада в закладах громадського харчування у відвідувачів перевірятимуть наявність COVID-сертифікатів або негативного ПЛР-тесту. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий в ефірі «24 каналу».

Quote«Ми ухвалили внутрішнє рішення на засіданні Комісії з надзвичайних ситуацій, що з 1 листопада відвідувачам закладів громадського харчування обов'язково треба буде показувати сертифікат про вакцинацію чи негативний ПЛР-тест», — сказав міський голова.

Садовий зазначив, що відповідальність за це покладається насамперед на власників закладів і підприємств. Наразі COVID-сертифікати перевіряє поліція. Особлива увага — персоналу, що обслуговує заклади харчування. Він також заявив, що урядові структури мають забезпечити місто необхідним обладнанням для контролю.

Контекст. У Львові з 18 жовтня посилили карантин. У місті запроваджено низку обмежень. Зокрема, школи пішли на канікули, заклади харчування працюють лише до 23:00, а на масові заходи пускають тільки за наявності COVID-сертифікатів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини