Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ринок стабілізувався: у НБУ розповіли, що буде далі з курсом гривні

Курс гривні залишиться без змін, стверджують в НБУ. Фото: slovoidilo.ua

Курс гривні залишиться без змін, стверджують в НБУ. Фото: slovoidilo.ua

Офіційний курс валют в Україні змінювати поки що не планують. Про це повідомив радник голови Національного банку України Василь Фурман.

За його словами, наразі Нацбанк не планує змінювати курсову політику, оскільки валютний ринок стабілізувався.

Quote«Якщо послухати думку експертів, які добре розбираються в макроекономічних аспектах, можна почути, що найближчим часом курс буде без змін. Я також дотримуюся цієї думки», — зазначив Фурман.

Водночас він нагадав, що наразі фіксований курс – 36,6 грн за долар, однак курс в обмінниках відрізняється. За словами Фурмана, те відхилення, що спостерігається, — у допустимих межах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Що дало змогу стабілізувати курс долара в Україні

Василь Фурман наголосив, що курс валют стабілізувався завдяки стабілізації міжнародних резервів, зменшенню зовнішньоторговельного дефіциту та збільшенню обсягів експорту.

Quote«Позитивно впливає на курс національної валюти стабілізація резервів і їхнє збільшення. У серпні вони склали $25,4 млрд, тобто збільшилися приблизно на 15% проти липня. На це вплинули зовнішні надходження, особливо в серпні. Це $4,7 млрд зовнішньої допомоги, що дуже позитивно впливає на курс української гривні. Також позитивно впливає зменшення зовнішньоторговельного дефіциту та збільшення українського експорту. Ми сподіваємося, що «зернову угоду» буде подовжено. Ми чули різні заяви нашого ворога, але сподіваємося, що угода діятиме й далі», – наголосив представник НБУ.

Ще однією умовою для стабілізації ситуації, за словами Фурмана, стало зменшення з боку НБУ друку гривні для фінансування дефіциту бюджету.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини