Facebook Pixel

Криптовалютні біржі обмежили операції з рублем та реєстрацію акаунтів у РФ

Криптовалютні біржі Kuna, WhiteBIT та CEX.io ввели обмеження для користувачів із Росії у зв'язку з війною в Україні.

Біржа Kuna заблокувала операції з карбованцевими парами, а також закрила можливість введення/виведення рубля. Засновник майданчика Михайло Чобанян вибачився перед клієнтами та пояснив, що це було «важке рішення». При цьому у розмові з ForkLog Чобанян наголосив, що у клієнтів з Росії залишилася можливість вивести криптовалюту на сторонні адреси.

Біржа WhiteBIT призупинила реєстрацію нових користувачів з Росії «через імплементацію нових процедур перевірки за списками санкцій». Таку відповідь дав адміністратор російськомовної групи біржі WhiteBIT в telegram користувачеві на запитання, чи може біржа заблокувати акаунти громадян РФ, які пройшли процедури KYC. Команда біржі вже перевірила більшість облікових записів і не виявила порушень.

Платформа CEX.io призупинила реєстрацію нових користувачів із Росії, Білорусі та України. Біржа призупинила всю депозитну та торговельну діяльність клієнтів із цих регіонів, а також розширила для них час обробки запитів на виведення коштів. Криптовалютні переклади належать до переліку обмежень.

Ордери в парі з російським рублем будуть автоматично анульовані. Обмеження можуть бути переглянуті після «ослаблення кризи». При цьому в CEX.io зазначили, що доступ до облікових записів збережено, кошти знаходяться в безпеці. Платформа також продовжить нараховувати винагороду за стейкінг активів.

Клієнтам з України з акаунтами старшими за два місяці, а також клієнтам з Росії та Білорусі з акаунтами старшими за чотири місяці сервіс доступний у повному обсязі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉