Facebook Pixel

Корпорацію «Укрбуд» купили директор маловідомої компанії та агробізнесмен

Максим Микитась продав «Укрбуд Девелопмент» Євгену Дікіну та Василю Польовому. Обидва тепер володіють по 50% будівельної корпорації. Про це свідчать дані Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців.

Євген Дікін офіційно зареєстрований у Вишгороді, що під Києвом. Він є директором компанії «Білдінг груп плюс», яка займається оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням. Пошук в інтернеті не дає про нього якоїсь додаткової інформації.

Василь Польовий офіційно проживає в Святошинському районі Києва. У реєстрі не знайдено даних, які повністю збігаються з цим ім'ям. Щоправда, особа з таким же ім'ям, прізвищем та по-батькові, проте зареєстрована за іншою адресою – в Солом'янському районі Києва, – є співвласником компанії «Хмільниця зернотрейд» в Чернігівській області та обслуговуючого кооперативу «Садове товариство «Серпень».

Гендиректором «Укрбуду» залишився Олег Майборода.

Контекст

  • Наприкінці вересня експрезидент «Укрбуду» Максим Микитась заявив про вихід зі складу акціонерів корпорації. Водночас він відмовився назвати ім'я покупця, пояснивши це «умовами угоди».
  • За даними видання «НВ Бізнес», компанія могла перейти до сфери впливу генерального директора SAGA Development Андрія Вавриша – друга глави Офісу президента Андрія Богдана. Про це виданню повідомили п'ять джерел, серед яких – власники і топменеджери київських девелоперських компаній. Сам Вавриш цю інформацію заперечує. За іншою версією співрозмовників видання, зміна власників «Укрбуду» пов'язана із «внутрішнім перерозподілом активів». «Можливо, Максима Микитася просто виводять із переліку акціонерів, щоб не привертати уваги», — заявив директор девелоперської компанії на умовах анонімності.
Подякувати 🎉