Коронавірус зриває місцеві вибори в Україні: МОЗ пояснило чому

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Фото: УНІАН

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Фото: УНІАН

У разі якщо понад 50% території України буде у «червоній» зоні поширення коронавірусу, то місцеві вибори 2020 року можуть перенести. Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі «Україна 24».

«Якщо 50% території опиниться в «червоній» зоні, то це буде підставою для того, щоб серйозно замислитися над доцільністю проведення масових заходів, зокрема й виборів», – сказав він.

За його словами, точніші прогнози щодо проведення місцевих виборів в Україні можна буде робити на початку жовтня цього року.

Telegram Logo

Ляшко додав, що Україна спирається на досвід Польщі. Там перенесли президентські вибори через пандемію коронавірусу. Пізніше Нова Зеландія перенесла парламентські вибори з цієї ж причини.

Контекст. Місцеві вибори в Україні призначено на 25 жовтня 2020 року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

З понеділка, 17 серпня, в Києві посилюють карантин. Минулого тижня столиця потрапила до «жовтої» зони поширення COVID-19. За словами глави МОЗ Максима Степанова, ухвалити рішення про послаблення «червоного», «помаранчевого» та «жовтого» рівнів небезпеки поширення коронавірусу можуть не раніше, ніж через 14 днів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини