Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Крематорії Китаю переповнені на тлі спалаху COVID-19

Коронавірус 2022: крематорії у Китаї переповнені. Фото: Pixabay

Коронавірус 2022: крематорії у Китаї переповнені. Фото: Pixabay

Крематорії в містах Пекін, Чунцін і Гуанчжоу завантажені набагато більше, ніж зазвичай, а в одному з крематоріїв не вистачає місця для тіл. За повідомленнями ЗМІ, крематорії в містах Китаю напружено працюють, щоб впоратися з напливом тіл на тлі спалаху COVID-19. Однак співробітники крематоріїв відмовилися відповідати на запитання стосовно того, чи пов'язане збільшення кількості смертей із COVID-19.

Про це пише AFP та AlJazzera.

Що кажуть працівники китайських крематоріїв

У Чунціні із населенням у 30 млн осіб, один співробітник сказав AFP, що в їхньому крематорії не вистачило місця для зберігання тіл. У південному мегаполісі Гуанчжоу співробітник крематорію повідомив, що вони кремують понад 30 тіл на день.

У північно-східному місті Шеньян співробітник похоронної служби сказав, що тіла померлих залишаються непохованими до п'яти днів, тому що крематорії «абсолютно переповнені».

На запитання AFP, чи було зростання попиту на крематорії викликане коронавірусом, він сказав: «Як ви думаєте? Я ніколи не знав такого року як цей».

Влада Китаю не підтверджує дані

Попри навантаження на крематорії, Національна комісія з охорони здоров'я Китаю повідомила про п'ять смертей від COVID-19 20 грудня 2022 року, після двох у 19 грудня. До того ж усі вони сталися в столиці й стали першими смертельними випадками за останні кілька тижнів.

Однак зростають сумніви в тому, що статистика відображає справжні наслідки хвороби, що пронеслася китайськими містами, після того як цього місяця влада почала скасовувати жорсткий режим «нульового ковіду». Після зняття обмежень деякі лікарні переповнилися, аптеки спорожніли від ліків, а багато людей перейшли на самоізоляцію.

За оцінками деяких експертів у галузі охорони здоров'я, 60% населення країни, що налічує 1,4 мільярда осіб, можуть бути інфіковані найближчими місяцями, і понад два мільйони людей можуть померти.

Контекст. В листопаді 2022 року влада Китаю ввела часткові локдауни в низці великих міст на тлі стрімкого збільшення кількості випадків захворювання на коронавірус у країні. юди стикаються з карантином і блокуванням пересування, зокрема, цілі житлові будинки закривають на карантин. Під час одного з таких жорстких заходів рятувальники не потрапили до палаючого будинку, й люди були змушені просто залишатися у вогні, через що загинуло 10 осіб. Саме після того, як відео цієї пожежі поширилося мережею, й почалися такі масові протести. Після цього Китай сколихнули масові протести.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини