Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Маріуполь на карантині. В окупованому місті розпочалася епідемія, ймовірно, холери – радник мера

Холера в Маріуполі – окупанти закривають місто на карантин. Фото: Маріупольська міська рада

Холера в Маріуполі – окупанти закривають місто на карантин. Фото: Маріупольська міська рада

Російські окупати вирішили закрити Маріуполь на карантин. За словами радника мера міста Павла Андрющенка, у населеному пункту все частіше лунає слово «холера».

Quote«Ми спостерігаємо, як місто закривається. Ба більше, почала надходити інформація, що російська сторона в Ростові-на-Дону вже підготувала окремі інфекційні відділення, де вони готуються приймати власних військових, які можуть туди потрапити внаслідок епідемії, а слово «холера» звучить усередині міста, усередині окупаційної влади та її кураторів», — розповів він в ефірі телемарафону.

Андрющенко наголосив, що такий метод боротьби з епідемією є найцинічнішим.

За його словами, зараз жителі Маріуполя страждають через відсутність питної води та харчових продуктів. На додачу до й без того несприятливої ситуації з 1 липня безплатну продовольчу допомогу в окупованому та практично зруйнованому місті матимуть змогу отримати лише пенсіонери та інваліди.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: у Маріуполі майже від самого початку війни відсутнє водо- та електропостачання. Попри гучні заяви російських окупантів щодо намірів відновити подачу води їхні зусилля успіху не мають. Керівництво міста та органи охорони здоров’я неодноразово попереджали про те, що це може призвести до спалахів різних інфекційних захворювань.

За попередніми даними, нині в Маріуполі проживають приблизно 100 тисяч людей.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини