Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Окупанти виганяють на вулицю людей, що залишилися в Маріуполі

Окупанти виганяють на вулицю жителів Маріуполя. Фото: REUTERS

Окупанти виганяють на вулицю жителів Маріуполя. Фото: REUTERS

Окупаційна влада Маріуполя взялася за оцінювання рівня пошкодження житла. Окупанти готуються зносити більшість будівель, що постраждали від їхніх же обстрілів. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі.

Він розповів, що мобільні бригади зі співробітників МНС росії та військових обходять квартири, що вціліли й де мешкають люди, і попереджають, що з початком знесення будівель буде проведено переселення. Людей літнього віку планують компактно розселити в гуртожитках, а в їхні квартири заселять людей, залучених до робіт у порту, на заводі Ілліча та розбиранні завалів. Якщо немає згоди на переселення, дають два тижні на пошук житла.

Власників будівель, що планують знести незалежно від стану квартир, виселяють буквально на вулицю. На питання мешканців, де їм жити, відповідають, що то не їхня справа.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«У такий спосіб окупанти втілюють одночасно два сценарії: примусу до депортації в росію та примусу до роботи людей працездатного віку», — пояснив Андрющенко.

Коментарі

Всі новини