Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Медичний канабіс можуть легалізувати вже цього року — Радуцький

Коли в Україні легалізують медичний канабіс. Фото: Quade du Toit/Unsplash

Коли в Україні легалізують медичний канабіс. Фото: Quade du Toit/Unsplash

Верховна Рада цьогоріч може ухвалити законопроєкт про легалізацію медичного канабісу. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» повідомив голова Комітету ВР із питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

За словами Радуцького, урядовий законопроєкт про легалізацію медичного канабісу вже оприлюднено для обговорення. Він дещо відрізняється від комітетського, бо в ньому посилено контроль із боку Національної поліції за обігом конопель. Також там більш чітко прописано, що таке медичний канабіс і як його імпортуватимуть. Цей документ буде зареєстровано.

Нардеп сподівається, що депутати профільного комітету підтримають його.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Через те що великим супротивником ухвалення цього законопроєкту було попереднє керівництво Верховної Ради, гадаю, що доопрацьований урядовий проєкт буде ухвалено», — заявив Радуцький.

Він пояснив, що законопроєкт дасть можливість понад двом мільйонам громадян України отримати доступ до дієвих ліків.

Quote«Знову-таки в суспільстві було багато наративів, що це легалізація наркотиків. Ані в тому законопроєкті, який було направлено на доопрацювання, ані в новому урядовому немає жодного слова про легалізацію наркотиків. Йдеться лише про медичний канабіс. Я сподіваюся, що відповідний документ цього року буде ухвалено», — додав Радуцький.

Контекст. Влітку 2021 року законопроєкт про легалізацію медичного канабісу було відправлено на доопрацювання.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини