Facebook Pixel

Київрада надала аеропорту «Київ» можливість для розвитку

В аеропорту «Київ» планують подовжити ЗПС на 500 м. Фото: ZborDirect

В аеропорту «Київ» планують подовжити ЗПС на 500 м. Фото: ZborDirect

Київська міська рада надала аеропорту «Київ» земельну ділянку під подальшу його реконструкцію. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко.

Депутати затвердили проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки (13,16 га) комунальному підприємству «Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського» для будівництва та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури та об'єктів зв'язку між вулицями Медовою та Променистою в Солом'янському районі столиці.

Ця ділянка дасть змогу подовжити злітно-посадкову смугу (ЗПС) аеропорту.

Telegram Logo

«Аеропорт «Київ» – єдиний столичний аеропорт, який розташований у межах міста. Тому збільшення його потужностей сприятиме комфорту як киян, так і гостей столиці», — заявив Кличко.

Додатково. У 2023 році за наявності належного фінансування аеропорт «Київ» планують закрити на 8 — 9 місяців, щоб посилити й подовжити на 500 м його ЗПС — до 2770 м.

Кабінет міністрів схвалив відкриття міжнародного пункту пропуску через держкордон в аеропорту «Житомир» для вантажного й пасажирського сполучення з постійним режимом функціонування та цілодобовим часом роботи.

Коментарі

Всі новини