Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Київ за рік піднявся на 13 позицій у рейтингу найдорожчих міст світу

Київ піднявся зі 101 на 88 місце в рейтингу найдорожчих міст світу. Фото: Ilya Cher/Unsplash

Київ піднявся зі 101 на 88 місце в рейтингу найдорожчих міст світу. Фото: Ilya Cher/Unsplash

У рейтингу міст світу за вартістю проживання Київ посів 88 сходинку з-поміж 173 міст світу. Столиця України за рік піднялася на 13 позицій. Про це свідчать результати дослідження Worldwide Cost of Living 2021.

У 2021 році через вплив коронавірусу на економіку вартість життя зросла найстрімкіше за останні п’ять років — на 3,5%. Найбільше здорожчав транспорт, переважно через зростання цін на нафту й, відповідно, на пальне — на 21%.

Найстрімкіше зростання цін помітили в Тегерані. Столиця Ірану піднялася з 79 одразу на 29 місце в рейтингу, зокрема, через американські санкції. Першу сходинку традиційно посів Париж, проте цьогоріч його обігнав Тель-Авів, де дуже здорожчали транспорт і продукти. Після ізраїльського та французького міст йдуть Сингапур, Цюрих (Швейцарія), Гонконг, Нью-Йорк (США), Женева (Швейцарія), Копенгаген (Данія), Лос-Анджелес (США) і Осака (Японія). Загалом найдорожче життя — в Європі та розвинених азійських мегаполісах. Найнижча вартість життя — в Дамаску, столиці понівеченої війною Сирії. Серед найдешевших міст — Триполі (Лівія) й Ташкент (Узбекистан).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Укладачі рейтингу беруть за точку відліку ціни в Нью-Йорку та порівнюють з іншими містами за цінами на послуги й товари в доларовому еквіваленті. Враховують вартість харчів, транспорту, комунальних платежів, засобів особистої гігієни тощо.

Коментарі

Всі новини