Facebook Pixel

Конкуренція Boeing і Airbus: китайські авіакомпанії отримали перші лайнери місцевого виробництва

ARJ21 – 90-місний середньомагістральний літак

ARJ21 – 90-місний середньомагістральний літак

Китайська держкорпорація комерційної авіації (COMAC) поставила авіакомпаніям Air China, China Eastern Airlines і China Southern Airlines перші три літаки власного виробництва ARJ21, які починають експлуатуватися на регулярній основі. До кінця року ці авіакомпанії повинні отримати по три таких літака.

Про це повідомили місцеві ЗМІ, передає «Интерфакс».

ARJ21 – 90-місцевий середньомагістральний літак.

Telegram Logo

У розробці COMAC ще два пасажирських літаки: вузькофюзеляжний C919 на 168-190 пасажирів, який в даний час проходить льотні випробування, та широкофюзеляжний CR929 на 250-300 пасажирів, що розробляється спільно з Росією.

regnum-picture-1505877572101333-normal.jpg cr929-800x400.jpg

Додатково. Міжнародні авіакомпанії починають відновлювати польоти в Китай після ослаблення авіаційних обмежень, запроваджених як реакція на пандемію коронавірусу.

Lufthansa відновила польоти на материк, здійснюючи польоти раз на тиждень між Франкфуртом і Шанхаєм.

United Airlines відновить свій маршрут між Сан-Франциско і Шанхаєм через Сеул, починаючи з 8 липня, в той час як інший американський перевізник Delta Air Lines відновив свої рейси в Китай на цьому тижні, здійснюючи два рази на тиждень рейси в Шанхай.

Після жорстких заяв влади США, Китай погодився на два рейси для американських авіакомпаній на тиждень. Для інших іноземних перевізників поки доступний один рейс на маршруті в тиждень.

Динаміка впливу пандемії COVID-19 на світову авіаційну галузь

Коментарі

Всі новини