Facebook Pixel

$10 за рекламу ПВК Редан: кіберполіція в Дніпрі викрила 16-річного адміна одного з каналів

Кіберполіція знайшла 16-річного мешканця Дніпра, який створив телеграм-канал молодіжного руху «ПВК Редан», щоб дестабілізувати ситуацію в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції України.

Quote«За словами хлопця, канал було створено для отримання заробітку від реклами, тому для популяризації ресурсу він використовував назву нового молодіжного руху. Бронювання реклами коштувало $10», — розповіли в Нацполіції.

Кіберполіція заблокувала його телеграм-канал.

Йдеться про молодіжний рух «ПВК Редан».

Загалом по країні заблоковано 18 каналів і груп нового молодіжного руху, створених для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні, повідомила поліція у вівторок, 28 лютого.

Відео: В Україні немає ПВК Редан, пости розміщував для заробітку — адмін каналу

Your browser doesn't support HTML5 video.

Quote«Штучне поширення такої субкультури – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та втягнути підлітків у протиправну діяльність», — підкреслили поліцейські.

Оперативники разом із Кіберполіцією встановлюють джерела фінансування, адміністраторів цих каналів та організаторів масових заходів.

В понеділок та вівторок у різних регіонах України відбулося близько 30 масових бійок підлітків, у тому числі у ТРЦ «Гулівер» в Києві, в Харкові, Дніпрі, Львові.

В відділки поліції «запросили» понад 700 осіб, більшість із них – неповнолітні, уточнив начальник управління ювенальної превенції Національної поліції України Василь Богдан.

Ювенальні поліцейські проводять профілактичні заходи із підлітками та їхніми батьками. При цьому роз’яснюють, що за такі дії передбачено як адміністративну (для батьків неповнолітніх), так і кримінальну відповідальність, яка наступає із 14 років.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉