Facebook Pixel

Гоп-стоп: карта доріг профілактичного відпрацювання «Безпечне шосе»

Ілюстрація: Національна поліція України

Ілюстрація: Національна поліція України

Безпричинні зупинки, огляди без зрозумілих і інші прикмети ДАІ 90-х відроджуються під виглядом профілактичних «місячників». Глава Нацполіціі Ігор Клименко запевняє, що під час відпрацювання екіпажі поліції працюватимуть виключно заради безпеки людей.

Мета програми — підвищення безпеки учасників дорожнього руху та профілактика ДТП, статистика щодо яких, незважаючи на фонтан нововведень з боку МВС і Кабміну, залишається невтішною.

«З початку цього місяця вже відбулося понад 1 тис. дорожньо-транспортних пригод, у яких постраждали люди, — коментує посилення заходів пан Клименко. — Так, унаслідок ДТП 1 218 осіб отримали травми, ще 168 громадян загинули. Тільки за чотири останні дні в Україні зафіксовано 216 ДТП з потерпілими, де загинула 31 особа, 241 особа отримала травми».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Відпрацювання триватиме до кінця літа та буде проведено силами «підрозділів блоку превентивної діяльності». Перед кожним із підрозділів поставлено конкретні завдання: аналіз аварійності, визначення оптимальних місць розташування патрульних нарядів, збільшення їхньої кількості на найбільш аварійно-небезпечних ділянках і «наближення нарядів до місць відпочинку людей у південних регіонах країни».

За словами керівника відомства, особлива увага приділятиметься профілактиці тих правопорушень, які можуть привести до ДТП. Наряди поліції будуть орієнтовані на виявлення серйозних порушень ПДР і водіями, і пішоходами, і велосипедистами. Йдеться про виявлення фактів керування т/з у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння; виїзду на смугу зустрічного руху; порушення швидкісного режиму, правил обгону, проїзду перехресть і пішохідних переходів, користування ременями безпеки або мотошоломами, перевезення пасажирів, дітей зокрема.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Голова Нацполіціі закликав громадян «безумовно дотримуватися Правил дорожнього руху та з розумінням ставитися до роботи поліцейських».

Чому це важливо: ВР підтримала законопроект №2695 і ряд поправок до законів про посилення покарання водіїв за водіння в нетверезому вигляді і перевищення швидкості. Під виглядом «боротьби за тверезість на дорогах» патрульної поліції знову дозволять зупиняти автомобілів без підстав плюс проводити огляди і обстеження і без зрозумілих.


Коментарі

Всі новини