Карантин вихідного дня: в Києві закрили «Гавану» і «5 елемент», в області склали 85 протоколів (ОНОВЛЕНЕ)

На території Київської області працювали 55 рейдових груп.

На території Київської області працювали 55 рейдових груп.

У поліцію надійшло повідомлення про те, що адміністрація ресторану «Гавана» на Набережному шосе в Києві перешкоджає журналістської діяльності. На місце виїхали патрульні.

Було встановлено, що ресторан, незважаючи на карантин, працював в звичайному режимі. Коли в заклад приїхали журналісти, між знімальною групою і адміністрацією виник словесний конфлікт, в ході якого працівник закладу вдарив кореспондента. Після цього знімальну групу закрили в ресторані і не випускали.

На вимогу співробітників поліції відкрити двері, протягом години адміністрація і охорона не реагувала. Співробітники спецпідрозділу відкрили двері силою і зафіксували правопорушення (робота в умовах карантину, перешкоджання законній професійній діяльності журналістів).

Telegram Logo

Також поліцейські прибули в спорткомплекс «5 елемент», який продовжував роботу. На вимогу припинити роботу адміністрація відреагувала відмовою. В результаті складено адміністративний протокол і розпочато кримінальне провадження. Адміністративні протоколи також складені за фактами порушення карантинних обмежень в ресторанах «Хлібний» і «Рідкісний птах».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Поліцейські Київської області за першу добу карантину вихідного дня задокументували 85 порушень. На території області працювало 55 рейдових груп.

Найбільше порушень зафіксовано в роботі великих мережевих магазинів — 11 фактів. Десять порушень виявлено серед власників закладів харчування, кафе і ресторанів. Вісім — при пасажирських перевезеннях.

Оновлення. Юрист клубу «5 елемент» Валерій Ричек запевняє, що в постанові уряду про карантин вихідного дня немає заборони на діяльність оздоровчих закладів, яким є зазначений спортклуб. Він має намір оскаржити дії силовиків в судовому порядку. «Ми спортивно-оздоровчий комплекс, у нас в штаті працює велика кількість реабілітологів, ми маємо право надавати послуги реабілітації після хвороб або травм», — вважає юрист.

Додатково. За добу 14 листопада в Україні зафіксовано 10 681 новий випадок COVID-19.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини