Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Канада розглядає можливість передання вилучених російських активів на відновлення України

Канада хоче передати вилучені російські активи на відновлення України. Фото: facebook.com/melanie.joly.965

Канада хоче передати вилучені російські активи на відновлення України. Фото: facebook.com/melanie.joly.965

Федеральний уряд Канади змінить свій закон про санкції, щоб дати змогу перерозподіляти вилучені та підсанкційні іноземні активи як компенсацію жертвам або допомогу у відновленні іноземної держави після війни. Про це заявила міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі, передає CBC.

Quote«Сьогодні ми шукаємо можливість не лише заарештовувати, а й конфіскувати активи фізичних і юридичних осіб, які перебувають під санкціями, і компенсувати жертвам збитки... Ці зміни зроблять санкційний режим Канади першим у G7, який дозволить такі дії», — заявила Жолі.

Зміни, які Канада має намір внести до свого закону про санкції, означатимуть, що кошти або майно, вилучені у РФ, можуть бути спрямовані на допомогу у відновленні України або передані тим, хто постраждав від російського вторгнення.

У тексті законопроєкту йдеться, що заарештовані активи може бути використано для «відновлення іноземної держави, яка постраждала внаслідок серйозного порушення міжнародного миру та безпеки». Ці кошти також може бути використано для «відновлення міжнародного миру та безпеки» та для виплати компенсацій жертвам у разі порушення цієї безпеки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Ми вважаємо абсолютно справедливим, що російське державне майно або незаконно набуті активи російських олігархів мають стати частиною репарацій із боку держави-агресора жертві агресії... Ухваливши законопроєкт S-217, Канада продемонструє лідерство і зможе подати приклад іншим, показавши, що російський клептократичний корумпований режим повністю заплатить за свої злочини проти України», — прокоментували ініціативу в посольстві України в Канаді.
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини