Facebook Pixel

Кадрові зміни в уряді: став відомий наступний очільник Міносвіти

На засіданні парламентської фракції партії «Слуга народу» обговорили кадрові зміни в уряді, які плануються наступного тижня. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Таким чином, Шмигаль підтвердив звільнення міністра освіти та науки Сергія Шкарлета. Його призначили на посаду у грудні 2020 року. Новим міністром освіти буде директор Малої академії наук і доброволець 95-ї бригади Десантно-штурмових військ Оксен Лісовий.

Також з посади міністра стратегічних галузей промисловості звільнять Павла Рябікіна. Павло Рябікін обіймав посаду з листопада 2021 року. Тепер міністерство очолить Олександр Камишін, екс-керівник «Укрзалізниці», який був головою правління до 27 лютого 2023 року.

Також Шмигаль зазначив, що віцепрем'єр-міністр Михайло Федоров буде опікуватися ще низкою напрямків, окрім диджиталізації. Його майбутня посада — віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України.

Контекст. Раніше повідомлялось, що голова Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет йде у відставку. Шкарлет закликав вчителів не матюкати Путіна. Також освітяни нещодавно звернулися до Шкарлета через те, що в навчальних програмах із зарубіжної літератури для 5-9 та 10-11 класів закладів загальної середньої освіти вибірково будуть представлені твори російських авторів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉