Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін затвердив фінплан «Укрфінжитло», оператора програми «єОселя»

Кабмін затвердив фінплан «Укрфінжитло», оператора програми «єОселя». Голова компанії — Євген Мецгер. Фото: ФБ

Кабмін затвердив фінплан «Укрфінжитло», оператора програми «єОселя». Голова компанії — Євген Мецгер. Фото: ФБ

Кабінет міністрів України на засіданні 14 березня затвердив стратегію та фінансовий план держкорпорації «Укрфінжитло», оператора програми доступного іпотечного кредитування «єОселя». Про це компанія повідомила на сайті.

Quote«Зараз компанія «Укрфінжитло» спільно з урядом і Міністерством економіки зокрема працює над залученням додаткового фінансового ресурсу для «єОселі», — підкреслюють у релізі.

За допомогою програми «єОселя» житло вже придбали 939 родин військовослужбовців ЗСУ за контрактом, правоохоронців, медиків, вчителів і науковців.

Затверджений фінплан дасть змогу залучати додаткові кошти, зокрема й на відкритому фінансовому ринку. Щойно відповідні процедури буде завершено, «Укрфінжитло» зможе отримати грошові кошти для видавання наступних траншів банкам-партнерам «єОселі».

В «Укрфінжитлі» нагадали, що з кінця січня було видано понад 110 кредитів на майже 160 млн грн. Понад 80% позичальників – контрактники ЗСУ та правоохоронці.

З початку роботи послуги «єОселя» в застосунку «Дія» заявки подали вже понад 23 тис. громадян.

Компанія повідомила, що у 2023 році планується збільшити перелік категорій громадян, які зможуть отримати кредит на власне житло за фіксованою ставкою 7% річних.

Програму доступного іпотечного кредитування реалізують Міністерство економіки України спільно з Мінцифри та ПрАТ «Укрфінжитло».

Контекст. Згідно з даними Opendatabot, директором ПрАТ «Укрфінжитло» є Євген Мецгер, екскерівник Укрексімбанку, фігурант справи щодо нападу на журналістів програми «Схеми» восени 2021 року.

ПрАТ «Укрфінжитло» (повна назва «Українська фінансова житлова компанія») на 100% належить державі в особі Мінекономіки, статутний капітал – 20 млрд грн. У грудні 2022 року Кабмін докапіталізував компанію на 30 млрд грн через випуск ОВДП.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини