Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

IPhone 5G, iPad та Watch: що нового представить Apple восени-2020

Концепт iPhone 12 Pro у темно-синьому кольорі. Фото: macrumors / Макс Вайнбах

Концепт iPhone 12 Pro у темно-синьому кольорі. Фото: macrumors / Макс Вайнбах

Американська компанія Apple замовила своїм постачальникам зібрати щонайменше 75 млн iPhone 12, які підтримуватимуть мережі 5G. Як пише агентство Bloomberg, 2020 року компанія має намір поставити до 80 млн смартфонів нових моделей.

Зокрема, на їхній презентації, яка, найімовірніше, відбудеться 10 вересня, Apple представить такі моделі iPhone:

  • дві бюджетні — iPhone 12 та iPhone 12 Max;
  • дві флагманські — iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max.

Усі чотири смартфони матимуть OLED-екрани розміром 5,4 дюйма, 6,1 дюйма та 6,7 дюйма. Водночас iPhone 12 та iPhone 12 Max матимуть екрани 5,4 і 6,1 дюйма, а iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max — 6,1 і 6,7 дюйма і сталевий корпус. Усі моделі підтримуватимуть 5G і матимуть оновлений дизайн із менш округленими гранями. Замість зеленого лінійка матиме темно-синій колір, а LIDAR використовуватимуть тільки в iPhone 12 Pro Max з екраном 6,7 дюйма.

Водночас бюджетні версії з'являться у продажу у жовтні, що є найпізнішим осіннім релізом компанії за останні три роки. Pro-версії почнуть продавати ще пізніше.

Які гаджети випустить Apple восени-2020?

  • Новий планшет iPad Air. Він матиме новий дизайн у стилі iPad Pro. Аналітики Bloomberg зазначають, що, згідно з наявною інформацією, новий планшет матиме тонші рамки екрану і сканер відбитків Touch ID, вбудований у кнопку живлення.
  • Apple також представить дві моделі Apple Watch — Apple Watch Series 6, які матимуть максимальну функціональність, і нову модель, яка замінить Apple Watch Series 3 із базовою функціональністю.
  • Компанія також представить компактну бюджетну колонку Apple HomePod і навушники з оголів'ям під власним брендом Apple, а не як модель Beats.

Варто також зазначити, що влітку 2019 року, перед презентацією iPhone 11, постачальники також готували складники для 75 млн нових гаджетів, те ж саме було й позаминулого року.

Quote«Отже, прогнози щодо 75-80 млн проданих пристроїв цього року служать ознакою стабільно високого попиту на найважливіший продукт компанії. Саме тоді, коли спалах COVID-19 завдав удару по глобальній економіці й порушив ланцюжок поставок, Apple бачить високий попит на iPhone, iPad і Mac у людей, які працюють і навчаються дистанційно», — зазначає видання.

Контекст. Раніше стало відомо про те, що Apple вирішила випустити нові моделі iPhone на кілька тижнів пізніше, ніж зазвичай. Як заявив фінансовий директор Apple Лука Маестрі інвесторам компанії, 2020 року поставки нових iPhone почнуться на початку жовтня, хоча 2019-го це сталося наприкінці вересня.

У липні Apple випустила першу публічну бета-версію нових операційних систем для iPhone та iPad — iOS 14 та iPadOS 14.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини