IT

Instagram запустив «кімнати» слідом за Clubhouse

Фото: Instagram

Фото: Instagram

У соціальній мережі Instagram з'явилася нова функція — Live Rooms, або так звані «кімнати», де можна проводити прямі ефіри групою до чотирьох осіб. Попри те що в Україні вона поки що є недоступною, оновлення скоро пошириться на всіх користувачів соцмережі.

Як повідомили в блозі Instagram, раніше ефір могли вести тільки два співрозмовники, тобто «кімната» була розрахована на двох осіб. У компанії висловили надію, що нова функція допоможе людям почати «ток-шоу або подкаст», провести «джем-сейшен» або співпрацювати з іншими авторами.

Фото: Instagram

Фото: Instagram

У компанії також стверджують, що збільшення кількості учасників допоможе залучити до прямих ефірів більше людей, оскільки передплатники кожного учасника зможуть бачити те, що відбувається в «кімнаті». Щодо монетизації, то в цій функції можна проводити акції зі збору коштів, а також продавати спеціальні значки підтримки.

Як запустити «кімнату» в Instagram:

  • для початку потрібно вибрати опцію «Прямий ефір»;
  • далі написати заголовок трансляції й торкнутися значка Live Rooms;
  • вибрати й додати співрозмовників у «кімнату».
Telegram Logo

У Forbes зазначають, що нова функція в Instagram з'явилася через популярність соцмережі Clubhouse, що зростає, у якій також можна створювати «кімнати», тільки аудіо і для не більш як восьми осіб.

Контекст. Раніше Федеральна торгова комісія США (FTC) та влада 48 штатів подали позов проти Facebook. Регулятор просить суд змусити Facebook продати Instagram і WhatsApp за порушення антимонопольного законодавства.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини