Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Instagram після звернення Мінцифри розблокував сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram розблокував сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі». Фото: espreso.tv

Instagram розблокував сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі». Фото: espreso.tv

Instagram розблокував сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі». Про заблокування сторінки у вівторок, 9 серпня, повідомили в самій Асоціації.

В Асоціації були обурені таким вчинком Instagram. Хоча платформа вже неодноразово виявляла свою неприязнь до теми війни в Україні, видаляючи пости українських блогерів або блокуючи їхні сторінки та позначаючи дописи як «чутливий контент».

Одразу після блокування сторінки Асоціація подала апеляцію на це рішення, а також звернулася до Міністерства цифрової трансформації та його очільника Михайла Федорова. Фахівці Мінцифри одразу звернулися з листом до корпорації Meta, яка володіє Instagram, із проханням розблокувати не лише сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі», а й п’ять інших сторінок, пов’язаних із діяльністю «Азова».

А вже сьогодні представниця Асоціації Ганна Науменко повідомила, що сторінку розблоковано. Це підтвердив і Федоров.

Quote«Нам відновили сторінку в Instagram, а також сторінку однієї з наших представниць. Це дуже маленька, але перемога», — заявила Науменко.

Михайло Федоров зі свого боку написав у себе в Telegram:

Quote«Сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі» вже розблоковано в Instagram. Дякуємо Meta за швидку реакцію та чекаємо на відновлення інших сторінок, повʼязаних з «Азовом».
znimok-ekrana-2022-08-10-o-173741.png


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини