Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Держбюджет поповниться на $76 млн від «податку на Google»

Податок на Google: компанії внесуть до бюджету $76 млн за перший квартал сплати. Фото: Pixabay

Податок на Google: компанії внесуть до бюджету $76 млн за перший квартал сплати. Фото: Pixabay

Завдяки впровадженню податку на додану вартість із послуг, що надають українцям незареєстровані в країні міжнародні інтернет-гіганти (так званого «податку на Google»), державний бюджет отримає майже $76 млн. Такі результати сплати цього податку за перший квартал оприлюднив очільник парламентського комітету ВР із питань податкової політики Данило Гетманцев.

Quote«Учора завершився строк подання декларацій із податку на Google. Це ПДВ, який із цього року мають сплачувати великі транснаціональні корпорації з електронних сервісів, що надаються в України. Загальна задекларована сума за перший квартал становить приблизно $76 млн», — написав він у своєму телеграм-каналі.

Сплату податку задекларували загалом 53 великі компанії. Найбільші суми припадають на Google, Apple, Facebook, Instagram і OnlyFans.

9 серпня добіг кінця строк подання декларацій із податку на Google. Сплатити задекларовані суми компаніям необхідно протягом 30 діб, тобто дедлайн встановлено на 8 вересня.

Контекст. Закон про «податок на Google» Рада ухвалила 3 червня 2021 року. Компаніям на кшталт Facebook, Netflix, Steam і певних сервісів, як-от Apple та Amazon, доведеться сплачувати податок у розмірі 20%. 29 червня закон підписав президент Володимир Зеленський, а 2 липня 2021 року він набув чинності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини