Хорватія оновила правила в'їзду через поширення нового штаму коронавірусу

Фото: Open Government Partnership

Фото: Open Government Partnership

З 14 до 31 січня в Хорватії вводяться спеціальні епідемічні заходи для осіб, що прибувають із країн, у яких поширюється новий штам коронавірусу.

«Особи, зокрема і громадяни України, які прибувають до Хорватії з країн, де поширений новий штам коронавірусу, під час в'їзду до Хорватії мають надати негативний результат ПЛР-тесту (дійсний 48 годин), також їм буде призначено 14-денну самоізоляцію. Її можна зменшити до 7 днів за умови проходження додаткового ПЛР-тестування власним коштом на території Хорватії (після 7 днів самоізоляції) і якщо тест буде негативним», — повідомило посольство України в Хорватії.

Громадяни України, які в'їжджають до Хорватії з невідкладних особистих причин (похорон, лікування), мають право в'їхати без негативного ПЛР-тесту за умови, що залишать територію країни впродовж 12 годин.

Telegram Logo

Громадяни України, які планують в'їхати до Хорватії для здійснення волонтерської діяльності на територіях, що постраждали від землетрусу, також можуть в'їхати без негативного ПЛР-тесту за наявності дозволу Штабу цивільного захисту Хорватії.

Інші умови в'їзду громадян України до Хорватії в період дії обмежувальних заходів залишаються без змін.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Громадяни України, які постійно проживають в Україні, мають право в'їжджати до Хорватії у виняткових випадках. Вони не можуть в'їхати з туристичною метою.

Заборона не поширюється на громадян України, які мають посвідку на проживання в країнах Європейського Союзу, за умови надання під час в'їзду негативного ПЛР-тесту.

За наявності підстав для в'їзду до Хорватії необхідно зареєструвати свій намір на сайті МВС Хорватії та роздрукувати реєстраційний номер заявки — це прискорить перетин кордону.

Додатково. 11 липня посольство України в Хорватії опублікувало роз'яснення щодо рішення уряду про зміну правил в'їзду для громадян третіх країн, зокрема України.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини