Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Хорватія оновила правила в'їзду через поширення нового штаму коронавірусу

Фото: Open Government Partnership

Фото: Open Government Partnership

З 14 до 31 січня в Хорватії вводяться спеціальні епідемічні заходи для осіб, що прибувають із країн, у яких поширюється новий штам коронавірусу.

«Особи, зокрема і громадяни України, які прибувають до Хорватії з країн, де поширений новий штам коронавірусу, під час в'їзду до Хорватії мають надати негативний результат ПЛР-тесту (дійсний 48 годин), також їм буде призначено 14-денну самоізоляцію. Її можна зменшити до 7 днів за умови проходження додаткового ПЛР-тестування власним коштом на території Хорватії (після 7 днів самоізоляції) і якщо тест буде негативним», — повідомило посольство України в Хорватії.

Громадяни України, які в'їжджають до Хорватії з невідкладних особистих причин (похорон, лікування), мають право в'їхати без негативного ПЛР-тесту за умови, що залишать територію країни впродовж 12 годин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Громадяни України, які планують в'їхати до Хорватії для здійснення волонтерської діяльності на територіях, що постраждали від землетрусу, також можуть в'їхати без негативного ПЛР-тесту за наявності дозволу Штабу цивільного захисту Хорватії.

Інші умови в'їзду громадян України до Хорватії в період дії обмежувальних заходів залишаються без змін.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Громадяни України, які постійно проживають в Україні, мають право в'їжджати до Хорватії у виняткових випадках. Вони не можуть в'їхати з туристичною метою.

Заборона не поширюється на громадян України, які мають посвідку на проживання в країнах Європейського Союзу, за умови надання під час в'їзду негативного ПЛР-тесту.

За наявності підстав для в'їзду до Хорватії необхідно зареєструвати свій намір на сайті МВС Хорватії та роздрукувати реєстраційний номер заявки — це прискорить перетин кордону.

Додатково. 11 липня посольство України в Хорватії опублікувало роз'яснення щодо рішення уряду про зміну правил в'їзду для громадян третіх країн, зокрема України.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини