«Грошей не стало більше. Це математичний трюк» – Нефьодов відповів на звинувачення міністра фінансів

Ексглава Державної митної служби Максим Нефьодов. Фото: УНІАН

Ексглава Державної митної служби Максим Нефьодов. Фото: УНІАН

Після звільнення Максима Нефьодова з посади голови Державної митної служби грошей у державному бюджеті більше не стало, повідомив він сам в інтерв'ю партнеру The Page – тижневику «Перша Шпальта».

«Головний факт – грошей у бюджеті без мене більше не стало. І той факт, що вони малюють, що на 100% виконується план, зрізавши цей план на 5-7-9 млрд грн щомісяця, – це математичний трюк. Зате президенту доповідають, що все добре. За Нефьодова план був великий і не виконувався, а зараз план зменшили і виконується. І все гаразд».

Максим Нефьодов

Максим Нефьодов

ексголова Державної митної служби

Нефьодов додав, що зараз більшість реформ згорнуто через те, що їх нікому робити.

«Якісь речі тривають, але набагато повільніше. Більшість реформ, звісно, згорнуто [...] Навіть ті речі, які не загрожують корупції й начебто мають бути популярними, відкладені в шухляду. Наприклад, електронна черга на кордоні. На час мого звільнення вона не тільки була готова до запуску, я навіть знайшов гроші в естонського уряду, щоби зробити це безкоштовно на двох пунктах пропуску», – додав він.

Telegram Logo

Контекст. Раніше міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю для The Page повідомив, що звільнив Нефьодова через те, що на митниці були проблеми, які не розв'язувалися.

«Він міг бути, можливо, чудовим митником у період, коли економіка процвітає. Він дійсно хотів змінювати й трансформувати митницю. Але коли у вас криза, вам ще потрібне наповнення бюджету», – прокоментував Марченко.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини