Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Експеримент у Хмельницькій області дасть змогу громадам заощаджувати до 30% коштів на опаленні

Громади Хмельницької області  зможуть економити до 30% на опаленні — Степан Кушнір

Громади Хмельницької області зможуть економити до 30% на опаленні — Степан Кушнір

У 2023 році в трьох громадах Хмельниччини проведуть експеримент, який дасть змогу місцевим бюджетам заощаджувати до 30% коштів на біопаливі. Про це розповів голова Хмельницького енергетичного кластеру Степан Кушнір під час онлайн-обговорення відбудови енергетичного сектору України.

Quote«В експерименті візьмуть участь три громади на півночі області, які користуються біопаливом для опалення взимку. Там закладуть материнські плантації енергетичних культур, які щороку самостійно масштабуватимуться на ділянки, непридатні для сільського господарства, доти, доки не зможуть повністю забезпечувати громади тріскою для своїх потреб», — розповів Кушнір.

Можливість використовувати власні землі, уже наявну техніку та залучати місцевих працівників значно здешевить вартість біопалива. За прогнозом Кушніра, зрештою ці райони зможуть заощаджувати на сировині до 30% коштів.

Нагадаємо: у рамках Давоського форуму заступник міністра енергетики України Ярослав Демченков розповів, що до 2032 року Україна планує запустити 2 нові атомні блоки, а до 2040 року — повністю відмовитися від вугільної генерації електроенергії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини