Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Греція змінила правила в'їзду для туристів, в тому числі з України

Туристи можуть пред'явити результат експрес-тесту. Фото: Ekathimerini

Туристи можуть пред'явити результат експрес-тесту. Фото: Ekathimerini

Міністерство туризму Греції 18 червня оголосило про дві важливі зміни в протоколах щодо охороні здоров'я туристів, які виїжджають до Греції.

Про це повідомило видання Ekathimerini.

Зміни правил в'їзду в Грецію:

  • Уряд дозволив в'їзд в країну мандрівникам з негативним результатом експрес-тесту (до цього пускали тільки з ПЛР-тестом, сертифікатом вакцинації або сертифікатом про перенесену інфекцію протягом останніх 2-9 місяців).
  • Мінімальний вік, при якому діти, які в'їжджають в країну, повинні надавати документи, що підтверджують, що вони вільні від COVID, збільшений з 6 до 12 років.

Ці зміни стосуються людей, що прибувають з країн, для яких дозволені другорядні поїздки в Грецію і з Греції.

Ті, хто їдуть до Греції, також можуть показати сертифікат ЄС про вакцинацію в цифровій або письмовій формі замість негативного результату тесту.

Додатково. З 24 травня 2021 року іноземні громадяни повинні здати ПЛР-тест на коронавірус при в'їзді в Україну. Тест необхідно зробити не пізніше, ніж за 72 години до перетину кордону.

Громадяни України та ті, хто має право на проживання, можуть здати тест перед або після повернення. В іншому випадку доведеться проходити двотижневу самоізоляцію з контролем через застосунок «Вдома».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини