Розпочинається новий етап освітньо-грантової програми «Траєкторія», що спрямована на підтримку підприємницьких ініціатив ветеранів та їхніх родин. Протягом двох місяців учасники пройдуть навчання з маркетингу, цифровізації та основ бізнесу. Найкращі проєкти отримають фінансування для розвитку власної справи. Про це повідомляє Мінцифри у своєму пресрелізі.
«Команда Мінцифри системно запускає проєкти, які допомагають українцям реалізувати свої ідеї, розвивати чи масштабувати бізнес. Один із них — освітньо-грантова програма «Траєкторія». Це можливість для ветеранів, військовослужбовців чи другого з подружжя здобути потрібні знання, експертизу та фінансування для розвитку підприємництва. У першому сезоні акселератора 50 фіналістів отримали по 100 тисяч гривень на власну справу. Тож разом з партнерами запускаємо другий сезон, щоб якнайбільше українців могли отримати можливості для реалізації ідей та розвитку свого потенціалу», — зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Хто може взяти участь у програмі «Траєкторія»
- Ветерани;
- Члени родин військовослужбовців, загиблих, зниклих безвісти або полонених (подружжя, батьки, діти, брати й сестри).
Формати навчання
- Спільний лекторій – онлайн-навчання для всіх зареєстрованих учасників. Найкращі бізнес-плани отримають шанс на фінансування.
- Інтенсивний лекторій – офлайн-заняття в 11 центрах «Дія.Бізнес» і віртуальний буткемп. Участь візьмуть 230 підприємців, які претендуватимуть на грантову підтримку.
За словами Валерії Іонан, заступниці міністра цифрової трансформації, 64% ветеранів планують започаткувати бізнес, і у Мінцифрі прагнуть допомогти їм реалізувати свої ідеї.
Гранти для учасників програми «Траєкторія»
- «Початківець у бізнесі» – 44 переможці отримають по 200 000 грн.
- «Досвідчений підприємець» – 20 учасників отримають по 400 000 грн.
- Два бізнеси з онлайн-лекторію отримають по 100 000 грн.
- На Grand Pitch Day фіналісти змагатимуться за 1 та 2 млн грн у відповідних номінаціях.
Подати заявку можна до 23 березня 2025 року (23:59).
