Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Німецький уряд знову виділяє гранти для українського малого бізнесу: як отримати кошти

Бізнес, що постраждав від війни може отримати грант. Фото: Pixaaby

Бізнес, що постраждав від війни може отримати грант. Фото: Pixaaby

Понад 300 представників малого бізнесу, які постраждали від війни, зможуть отримати гранти на відновлення від Німецького уряду. Про це повідомляє Міністерство економіки.

Відповідний проєкт реалізується для ефективної підтримки підприємств, які постраждали від війни, включаючи ті, які перемістили свій бізнес, зміцнення їхньої спроможності працювати та постачати критично необхідні товари і послуги для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і приймаючих громад, а також для постраждалого від військових дій населення:

  • надання одноразових грантів (мікропідприємствам – до 4500 євро, малим підприємствам – до 20000 євро, підприємствам-стартапам – до 7500 євро);
  • надання підтримки у формі консультаційних послуг;
  • надання підтримки у формі тренінгів;
  • залучення української діаспори до підтримки відновлення країни та цільових підприємств, у тому числі через розвиток професійних навичок, доступ до фінансів, співпраці та ринків;
  • підготовка аналітичних продуктів, доступних для Уряду України.

З попередніми умовами можна ознайомитись за посиланнями (для мікро бізнесу, та для малого бізнесу).

Контекст. В рамках першого конкурсу, який було оголошено у травні 2022 року, проєкт підтримав 62 мікро- та 39 малих підприємств у Закарпатській, Львівській, Київській, Чернігівській та Сумській областях. В рамках другого конкурсу, який оголосили у жовтні 2022 року, було відібрано 188 мікропідприємств та 36 малих підприємств із зазначених вище областей, а також із Івано-Франківської, Тернопільської та Полтавської областей.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини