«Українська ліга авторських і суміжних прав» та «Український музичний альянс» стали першими організаціями, які можуть стежити за дотриманням авторського права на музичні твори та збирати й розподіляти роялті. Про це повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.
«Ліга авторських і суміжних прав» тепер може збирати винагороду за звучання пісень в установах індустрії гостинності — готелях, кафе, ресторанах. А «музичний альянс» — збирати винагороди за трансляцію телерадіоорганізаціями, провайдерами програмної послуги, онлайн-мовниками та іншими особами, які здійснюють публічне сповіщення.
Зібрані організаціями кошти будуть розподілятися між виконавцями, виробниками фонограм і відеограм.
Конкурси пройшли 6 – 10 травня. Крім них, мало відбутися ще два конкурси, однак вони не відбулися, тому що жодна з організацій, які подали заявки ОКУ, не були достатньо репрезентативними.

Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також