Facebook Pixel

Google подала позов до «Укрпатенту» та київського забудовника «Нерухомість столиці»

Компанія Google подала позов до київського девелопера «Нерухомість столиці» та держпідприємства «Український інститут інтелектуальної власності» («Укрпатент») із вимогою достроково анулювати свідоцтво на бренд забудовника Nest.

Позов пов'язаний із підрозділом Google, який також називається Nest — він виробляє обладнання для «розумного» будинку: термостати, детектори диму, розумні акустики та домофони. Корпорація хоче отримати правову охорону цього торгового знака в Україні, йдеться в матеріалах суду.

Google просить суд анулювати свідоцтво за категорією 37 (встановлення обладнання, систем безпеки, кондиціонерів і систем вентиляції) та категорією 42 (розроблення програмного забезпечення, комп'ютерної техніки, вебсайтів). У Google вважають, що девелопер уже п'ять років не веде діяльності за цими категоріями.

Telegram Logo

«Позовні вимоги обґрунтовані тим, що знаки для товарів і послуг не використовуються відповідачем («Нерухомість столиці») упродовж останніх п'яти років, й об'єктивною необхідністю позивача (Google) в отриманні на території України охорони знака для товарів і послуг Nest», — йдеться в судових матеріалах.

Компанію Nest («Нерухомість столиці») засновано 1997 року, а у 2007 році вона створила однойменний бренд Nest. Побудувала три ЖК і вісім бізнес-центрів. Останній БЦ (Hillfort business mansion) компанія ввела в експлуатацію у 2020 році. Власник — Всеволод Трофименко.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини