Facebook Pixel

ТОП-5 головних новин за 13 грудня від The Page

13 грудня 2022 року у Верховній Раді відбулося потужне пленарне засідання. Також стало відомо про нову велику фінансову допомогу та прогнози щодо деокупації Криму.

Рада ліквідувала Окружний апеляційний суд Києва

За «невідкладний» законопроєкт проголосували 310 народних депутатів. Напередодні профільний комітет ВР погодив ліквідацію суду. Проти цього рішення виступала фракція ОПЗЖ.

Скандальний законопроєкт про реформу містобудування ухвалено

Рада ухвалила законопроєкт № 5655. Мер Києва, архітектори, голови місцевого самоврядування виступали категорично проти ухвалення цього документа. Разом з ухваленням законопроєкту було створено петицію про його ветування.

Водночас деякі представники влади виступали за ухвалення проєкту закону. Хто та чому підтримував і заперечував закон, розбиралися за посиланням.

Україна виконала три зобов’язання, необхідні для вступу у ЄС

Зокрема, було ухвалено закони про нацменшини, про медіа та про конкурсний відбір суддів Конституційного суду. Натепер усе, що залежало від парламенту, зроблено.

Україна отримає від міжнародних партнерів $1 млрд

Результатом конференції у Франції стало оголошення державами-партнерами про надання допомоги Україні в проходженні зимового періоду в розмірі приблизно $1 млрд. Більшу частину допомоги Україна отримає найближчим часом, ще частину – до кінця 2022 року.

Колишній командувач армії США у Європі дав прогноз щодо деокупації Криму

Сили оборони України виб’ють російських загарбників із території тимчасово окупованого українського Криму ще до кінця літа 2023 року, вважає генерал Ходжес. Українське військо до лютого 2023 року створить потрібні умови для старту «вирішальної фази кампанії», а саме визволення анексованого півострова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉