Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Деокупація Криму. Генерал Ходжес спрогнозував, як ЗСУ звільнятимуть півострів від загарбників

Коли та як повернемо Крим – прогноз Бена Ходжеса. Фото: vo-batkivshchyna.od.ua

Коли та як повернемо Крим – прогноз Бена Ходжеса. Фото: vo-batkivshchyna.od.ua

Колишній командувач армії США у Європі генерал Бен Ходжес переконаний, що українське військо зможе повернути тимчасово окупований Крим під контроль України до літа 2023 року. Він вважає, що з плином часу російські війська на півострові стануть дуже вразливими.

Quote«Коли українські сили почнуть застосовувати високоточну зброю по кожному аеродрому та по кожній військово-морській базі в Криму, російські сили стануть дуже вразливими. Подумайте про те, наскільки вразливі російські сили в Криму. Не думайте про те, що є лише один спосіб проїхати на півострів, подумайте про те, наскільки вразливі російські сили та військово-морські сили рф у Криму», — розповів генерал в інтерв’ю «Радіо Свобода».

Ходжес переконаний, що наприкінці року ЗСУ зможуть деокупувати Маріуполь. Протягом наступних місяців українська армія й далі отримуватиме військову техніку та допомогу від західних союзників, а відтак матиме більше можливостей.

Quote«І коли російські сили не зможуть поповнити запаси наземним шляхом через Маріуполь, тоді, я вважаю, вони усвідомлять, що в них там справжня біда, і Генштабу рф доведеться вирішувати, скільки вони готові втратити та чи є в них ще щось, що вони можуть кинути в боротьбу», — розповів генерал.

Контекст. Нагадаємо: раніше прогноз щодо завершення російсько-української війни до літа 2023 року озвучив очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини