Facebook Pixel

Глава МЗС Бельгії на зустрічі з Кулебою вибачилася за свій візит в окупований Крим

Очільниця Міністерства закордонних справ Бельгії Хаджа Лабіб зізналася, що шкодує про свій візит до окупованого росією Криму. Про це повна розповіла під час зустрічі з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

За словами Лабіб, минулого року, як журналістка і режисерка-документалістка, вона відвідала місто Севастополь у Криму в порушення законодавства України.

Quote«Як режисерка документальних фільмів вона втілювала проєкт, який демонстрував, як росія використовувала культуру як силу та пропаганду, і як митці могли жити під утисками у такий складний історичний період. Вона щиро шкодує, що цей візит відбувся за таких обставин», — інформує МЗС України.

Разом з тим Хаджа Лабіб запевнила, що завжди захищала суверенітет та територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах, а також статус Криму як невід’ємної частини України.

Quote«Міністерка Лабіб особисто запевнила український народ у своїй підтримці та готовності Бельгії сприяти відновленню миру та відбудові України», — йдеться в повідомленні.

Контекст. Хаджа Лабіб влітку 2021 року відвідувала фестиваль «Глобальные ценности» в окупованому Криму. На півострів вона прибула порушуючи українське законодавство, яке передбачає, що проїзд до Криму повинен відбуватися з території України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉