Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

G7 визнала війну в Україні затяжною, але й далі надаватиме військову та фінансову допомогу

G7 признала войну в Украине затяжным конфликтом. Фото: dw.com

G7 признала войну в Украине затяжным конфликтом. Фото: dw.com

Держави «Великої сімки» й далі надаватимуть військову та фінансову допомогу Україні в зіткненні з РФ.

Про це заявив глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан перед початком зустрічі міністрів закордонних справ G7 на півночі Німеччини.

«Ми продовжимо наші ініціативи на підтримку України у військовій та фінансовій сферах. Цьому буде присвячено наші сьогоднішні дискусії <...> Ми діятимемо згуртовано, щоб уникнути впливу цього конфлікту на продовольче постачання», — сказав він.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Відтепер ми маємо справу із затяжним конфліктом, наслідки якого тривалий час позначатимуться на міжнародній ситуації, зокрема в галузі продовольчої безпеки», — наголосив він.

За словами Ле Дріана, конфлікт в Україні «провокує світову продовольчу кризу, тому країнам G7 належить займатися подоланням цієї кризи в тривалій перспективі».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Глава МЗС Франції зазначив, що на засіданні також належить обговорити інші теми. Зокрема, китайську ситуацію, ситуацію на Близькому Сході, африканську кризу.

Представники Великої Британії, Німеччини, Італії, Канади, США, Франції та Японії розпочали засідання 12 травня в комуні Вангельс федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн. Триденне засідання триватиме до суботи.

Коментарі

Всі новини