Facebook Pixel

G7 визнала війну в Україні затяжною, але й далі надаватиме військову та фінансову допомогу

Держави «Великої сімки» й далі надаватимуть військову та фінансову допомогу Україні в зіткненні з РФ.

Про це заявив глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан перед початком зустрічі міністрів закордонних справ G7 на півночі Німеччини.

«Ми продовжимо наші ініціативи на підтримку України у військовій та фінансовій сферах. Цьому буде присвячено наші сьогоднішні дискусії <...> Ми діятимемо згуртовано, щоб уникнути впливу цього конфлікту на продовольче постачання», — сказав він.

«Відтепер ми маємо справу із затяжним конфліктом, наслідки якого тривалий час позначатимуться на міжнародній ситуації, зокрема в галузі продовольчої безпеки», — наголосив він.

За словами Ле Дріана, конфлікт в Україні «провокує світову продовольчу кризу, тому країнам G7 належить займатися подоланням цієї кризи в тривалій перспективі».

Глава МЗС Франції зазначив, що на засіданні також належить обговорити інші теми. Зокрема, китайську ситуацію, ситуацію на Близькому Сході, африканську кризу.

Представники Великої Британії, Німеччини, Італії, Канади, США, Франції та Японії розпочали засідання 12 травня в комуні Вангельс федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн. Триденне засідання триватиме до суботи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉