Facebook Pixel

Франція ввела для українців безвізовий режим на заморських територіях

Франція ввела безвізовий режим з Україною для заморських територій: нові правила в'їзду. Фото: unsplash / Anthony Choren

Франція ввела безвізовий режим з Україною для заморських територій: нові правила в'їзду. Фото: unsplash / Anthony Choren

Франція з 22 липня дозволила українцям, які мають біометричні паспорти та щеплення від коронавірусу, подорожувати без візи на заморські території країни.

Як повідомили в посольстві Франції в Україні, громадяни України повинні пройти повний курс вакцинації.

Зокрема, мова йде про заморські департаменти (Гваделупа, Мартиніка, Гвіана, Реюньйон, Майотта), заморські спільноти (Сен-П'єр і Мікелон, Уолліс і Футуна, Французька Полінезія, Сен-Бартелемі і Сен-Мартен), а також про Нову Каледонію, яка має особливий статус.

Telegram Logo

Безвізовий режим діє, якщо ви перебуваєте на заморських територіях Франції не більше 90 днів протягом будь-якого 180-денного періоду, в іншому випадку потрібно отримати довгострокову візу.

Нагадаємо, раніше для того, щоб поїхати на французькі заморські території, іноземці (крім громадян Європейського Союзу і країн Шенгенської зони) повинні були мати спеціальну візу, оскільки вони не входять до Шенгенської зони. Водночас із деякими типами Шенгенської візи поїздки були можливі.

Контекст. Раніше Франція внесла Україну в «зелену зону» епідемічної небезпеки та дозволила поїздки туристам (якщо вони мають негативний тест на COVID-19).

Коментарі

Всі новини