Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Франція повторно ввела тотальний карантин

Президент Французької Республіки Еммануель Макрон оголосив повторний національний локдаун до 1 грудня з можливістю продовження.

Звертаючись до французів, Макрон оголосив про введення жорстких обмежень на національному рівні. Відтепер:

  • не можна буде їхати до іншого регіону після 2 листопада;
  • виходити на вулицю тільки з обов'язковою атестацією;
  • хто не може працювати у віддаленому режимі, зможуть продовжити роботу;
  • школи, ясла, коледжі та ліцеї залишаються відкритими;
  • пошта, транспорт та інші бюджетні сфери залишаються відкритими;
  • введено заборону на приватні зібрання та демонстрації.

За словами французького президента, друга хвиля епідемії буде більш смертоносною. «Вірус поширюється зі швидкістю, якої не передбачали навіть найпесимістичніші прогнози. Менш ніж за два тижні кількість заражень подвоїлася», — зазначив він.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Цього тижня Франція замкнула п'ятірку у світовому рейтингу за кількістю інфікованих з 1 мільйоном 165 тисячами хворих, обігнавши Іспанію.

Рішення щодо введення нових обмежувальних заходів для боротьби з поширенням інфекції з 2 листопада також ухвалили в середу канцлерка ФРН Ангела Меркель і прем'єр-міністри 16 федеральних земель. Ці заходи названо «м'яким локдауном».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Влада Німеччини стверджує, що за останні десять днів кількість пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії німецьких клінік подвоїлася. Також подвоїлася й кількість пацієнтів із підключенням до апаратів штучної вентиляції легенів.

Про те, як країни Європи переживають другу хвилю епідемії COVID-19, читайте в спеціальному матеріалі The Page. @material: https://thepage.ua/news/kabmin-ushel-na-karantin

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини