Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фондові індекси США виросли на позитивних новинах про тестування вакцини від COVID-19

18 травня ключові американські індекси виросли на кілька відсотків. Фото: Flickr

18 травня ключові американські індекси виросли на кілька відсотків. Фото: Flickr

Після відкриття торгів у понеділок, 18 травня, ключові американські індекси виросли на кілька відсотків: індекс Dow Jones — на 3,4%, S&P 500 — на 3%, NASDAQ — на 2,4%. Зростання пов'язане в першу чергу з новинами про успіхи в тестуванні однією з вакцин проти коронавірусу, написала газета «Коммерсантъ».

Американська фармкомпанія Moderna повідомила про те, що попередні клінічні випробування такої вакцини дали позитивний результат. У людей, які брали участь у тестуванні, вироблялися антитіла проти коронавірусу. Акції самої Moderna зросли 18 травня на 26%.

Зростання в понеділок перекрило зниження індексів минулого тижня, тоді воно було викликано публікацією різних негативних економічних даних.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами глави підрозділу з досліджень компанії Phillip Securities Підлоги Чию, новини, пов'язані з вірусом, зараз в більшій мірі впливають на індекси, ніж власне економічні новини.Однак сильного і стійкого зростання акцій можна очікувати тільки тоді, коли інвестори повірять в те, що ризик другої хвилі пандемії низький.

Контекст. Зростання індексів не завадила навіть заява голови Федеральної резервної системи США Джерома Пауелла про те, що безробіття в США за підсумками другого кварталу 2020 року може досягти 25%, ВВП може скоротитися на 20%, а відновлення економіки може відбутися лише до кінця 2021 року. Він про це сказав 17 травня.

Підписуйтесь на нас в Google News!

А 14 травня Пауелл заявив, що американська економіка може зазнати «тривалий вплив» від негативних наслідків пандемії коронавірусу. За його словами, масштаби і темпи економічного спаду не мають прецедентів.

Коментарі

Всі новини