Facebook Pixel

Фірташ придивляється до ринку дизельного палива

Group DF Дмитра Фірташа планує здійснити експансію на внутрішній ринок дизельного палива.

Ostchem Retail Фірташа починає з вузькоспеціалізованого опту — продажу ДТ сільськогосподарським підприємствам. Цей сегмент ДТ оцінюється в 40 млрд грн, повідомляє агентство «Інтерфакс Україна».

Менеджери очікують попиту, так як будуть продавати паливо в форматі «єдиного вікна» разом з добривами, насінням та засобами захисту рослин.

«Ми прагнемо надавати фермерам весь спектр Агропослуги в єдиному вікні. Продаж дизельного палива — важливий крок у цьому напрямку», — зазначив Євген Хуріленко, керівник напрямку Ostchem Retail.

За його словами, в рамках кобрендингової програми з компанією Syngenta, аграріям надається можливість придбати засоби захисту рослин та насіння.

«Тепер, коли до цього переліку додалося дизельне паливо, клієнт закриває до 70% потреби всього сільськогосподарського циклу», — уточнив Хуріленко.

Олігарх також лобіює питання включення дизельного палива в список товарів, які потрапляють під держпрограму пільгових кредитів агровиробникам.

Довідка. Під час проведення сільгоспробіт, аграрій використовує до 100 літрів дизельного палива на гектар, за витратами витрати на паливо становлять близько 15-20% витрат за все сельхозцікла аграрія.

Раніше повідомлялося, що Ostchem уклав прямі угоди з шістьма українськими банками про цільове кредитування агропромислового комплексу по закупкам азотних добрив. Серед банків, які надають пільгові кредити агровиробникам: ПроКредит Банк, ПУМБ, Банк Альянс, Агропросперіс Банк, МТБ Банк, ПриватБанк.

Ostchem Retail і міжнародна компанія Syngenta надають можливість купувати в кредит добрива, насіння та засоби захисту рослин в одному рішенні.

Ostchem Retail — роздрібний напрямок азотного холдингу Ostchem і входить в Group DF. Сервіс надається аграріям по всій Україні з доставкою в господарство. Компанія продаватиме паливо виробництва України, Білорусі та Литви.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉