Facebook Pixel

Ferrexpo Жеваго пройшла кризовий 2020-й, збільшивши виробництво

Швейцарська сировинна та гірничодобувна компанія Ferrexpo в 2020 році наростила продукцію DR-окатишів для технології прямого відновлення заліза. За підсумками минулого року компанія збільшила обсяги виробництва окатишів із вмістом заліза понад 67% — до 300 тис. тонн і стала першою компанією на території України, яка почала промислові поставки DR-окатишів для своїх споживачів.

Як повідомляється у пресрелізі компанії, Ferrexpo планує збільшувати частку високоякісних окатишів у загальному портфелі продукції, яку виробляє, що дозволить задовольнити вимоги світових споживачів сталі.

Quote«Наша мета — постійно збільшувати обсяги виробництва окатишів преміальної якості, що дозволить зміцнити позиції Ferrexpo як надійного постачальника цієї продукції для наших клієнтів. Весь вироблений у 2020 році обсяг цієї продукції був відправлений першокласному споживачеві окатишів на завод у штаті Техас (США)», — відзначили в компанії, додавши, що для їхніх клієнтів важливі підвищені металургійні властивості окатишів і те, що вони також більш екологічно чисті.

У Ferrexpo додали, що компанія модернізує своє виробництво відповідно до світових практик. 2020 року на Полтавському ГЗК, який входить до групи компаній, реалізували комплекс проєктів збільшення виробництва збагачувальних фабрик Ferrexpo з інвестиціями понад $100 млн. Всього в розвиток українських активів за останні 20 років вклали більш як $3 млрд.

Контекст. За підсумками 2020 року Ferrexpo збільшила випуск окатишів на 7% порівняно з 2019 роком, зробивши їх 11,2 млн тонн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉