Facebook Pixel

Чому потрібен власний подкаст: володарка Золотих канських левів проведе вебінар для українок

Український освітній проєкт STEM is FEM організовує вебінар «Тобі потрібен власний подкаст: чому і з чого почати», який проведе для українських дівчат володарка Золотих канських левів Еріка Фьорст.

Захід відбудеться з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок 8 березня, початок — о 15:00 за Києвом.

Під час події маркетологиня та подкаст-інноваторка Еріка поділиться, як використовувати шоу для просування власного бізнесу та експертності, розкаже, що потрібно, аби створити подкаст з нуля, як зробити шоу інструментом популяризації власного бренду та чому жінкам потрібно не боятися віднаходити свій голос.

Після виступу глядачі зможуть поставити спікерці питання.

Quote«Основна мета створення подкасту — це поділитися власною точкою зору. Якщо чоловіки створюють 71% подкастів у всьому світі, це означає, що саме їхня точка зору превалює всюди: в пошукових системах, стрічках соцмереж, навіть в AI-моделях. Але це той випадок гендерного розриву, який легко подолати. Адже кожна жінка може створити власний подкаст — і ділитися своїми поглядами зі світом», — наголошує Еріка.

Подія проходитиме англійською мовою в онлайн-форматі, зареєструватися можна за посиланням.

Що відомо про Еріку Фьорст

Еріка Фьорст має більше 20 років досвіду у сфері розробки маркетинг-стратегій. Працювала директоркою з глобальної реклами, медіа та діджиталу в компанії Ray-Ban — компанія навіть має пару сонцезахисних окулярів, названих на честь Еріки.

У 2012 році спікерка виграла двох Золотих левів на Міжнародному фестивалі креативності у Каннах.

Окрім цього, Еріка є ведучою двох подкастів: Scintillations та Moodally Matters. Працюючи у цій сфері, вона помітила, що лише 29% подкастів ведуть жінки.

Тоді вона створила Podcast Pilot — покрокову інструкцію, як створити подкаст з нуля та опублікувати його. Ця ініціатива покликана збільшити кількість жінок у медіасфері.

Що відомо про STEM is FEM

Це освітній проєкт популяризації STEM-спеціальностей (Science, Technology, Engineering and Mathematics) серед дівчат. Проєкт об’єднує однодумців, створює спільноту, в якій дівчата підтримують одна одну, діляться ідеями та розвиваються разом.

STEM is FEM був ініційований українським ІТ-підприємцем та співзасновником технологічної компанії Roosh Сергієм Токарєвим. У 2023 році Міністерство закордонних справ України нагородило проєкт званням «Почесний амбасадор України в сфері науково-освітньої дипломатії».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉