Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Норвезька Equinor припиняє всі операції з російською нафтою

Equinor припиняє угоди з російською нафтою. Фото: equinor.com

Equinor припиняє угоди з російською нафтою. Фото: equinor.com

Найбільша норвезька державна нафтогазова компанія Equinor (колишня Statoil) припиняє торгівлю та транспортування російської нафти й нафтопродуктів.

«Це означає, що Equinor не вступатиме в нові угоди й не займатиметься транспортуванням нафти й нафтопродуктів із Росії», — повідомили в компанії.

У Equinor також поінформували, що мають певні договірні зобов'язання, які укладено до вторгнення Росії в Україну. Сюди входять контракти, підписані в січні 2022 року, у межах яких компанія отримає чотири партії нафти.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Приймання цих вантажів здійснюється цілком відповідно до чинних санкцій. Equinor продовжує роботу з виходу з Росії, забезпечуючи дотримання всіх законів, включно із санкціями», — додали в компанії.

Ціни на нафту у вівторок, 15 березня, продовжили падіння, опустившись до двотижневого мінімуму. Ф'ючерси на марку Brent упали більш як на 6% і на момент публікації сягнули $98,5 за барель.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше рада директорів Equinor ухвалила рішення про початок процесу виходу зі спільних підприємств у Росії та припинення нових інвестицій у країну.

Коментарі

Всі новини