Facebook Pixel

Чому дешевшає автогаз в Україні: експерт назвав основну причину

У вівторок, 9 серпня, на українських АЗС продовжила знижуватися вартість скрапленого автомобільного газу. У середньому вартість автогазу склала 27,46 грн за літр, тобто ціна впала ще на 21 копійку. Про це свідчать дані моніторингу Консалтингової групи «А-95».

У мережах АЗС «Привату» («Укрнафта», «Авіас») автогаз у середньому коштував 26,85 грн/л.

Вартість автогазу на ОККО знизилася на 31 коп. — до 27,67 грн/л. На WOG ціна впала лише на 8 копійок — до 27,98 грн/л.

У мережах «БРСМ-Нафта», KLO, Chipo автогаз подешевшав на 0,2 — 0,24 грн/л.

Найбільше ціну на автогаз знизили мережі АЗС «Укргазвидобування» та «Рур груп» — на 1 та 1,40 грн, до 27,50 та 26,60 грн/л відповідно. А найдешевше автогаз коштує в столичній мережі Avantage 7 — 25,95 грн/л.

Що буде із цінами в майбутньому

Як розповів у коментарі The Page директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн, передумовою для зниження цін на автогаз є зниження світових цін на нафту та нафтопродукти.

Quote«Зараз ми бачимо потенціал зниження цін на автогаз на 1 — 2 грн/л, на бензин і дизпаливо — 3 — 4 грн/л. Основна передумова — зниження світових цін на нафту та нафтопродукти», — зазначив експерт.

Водночас він розповів, у якому разі зниження цін на паливо припиниться.

Quote«Треба зазначити, що є велика ймовірність повернення найближчим часом акцизів на пальне, які було скасовано наприкінці березня. Залежно від ставки вона може перекрити потенціал для зниження цін», — пояснив Сергій Куюн.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉